Zaproszenie do miłości

2005-01-01
83-7033-543-8
Krzysztof Pachocki
duchowość XX wiek wiara modlitwa Kościół katolicki

Bardzo dobre wprowadzenie do modlitwy kontemplacyjnej ze sporą dawką wiedzy psychologicznej, konkretnymi wskazówkami oraz całkiem realnymi sytuacjami.

Bardzo dobre ogólne wprowadzenie do kontemplacji pisane językiem psychologii.

Bardzo dobre ogólne wprowadzenie do kontemplacji pisane językiem psychologii.

Nowe wydanie, inny tłumacz. Bardzo zachęcająca do modlitwy głębi, z konkretnymi wskazówkami. Przeczytałam ją jakiś czas temu i widzę, że pewne jej treści wciąż we mnie trwają.
Zainteresowanym - szczerze polecam!

Zainteresowanym - szczerze polecam!

• Dla ducha
  • _ Keating Thomas o.
  • Domowa biblioteczka
  • Brak
  • Towarzysze na drodze wiary - subiektywnie

Dodaj cytat z książki Zaproszenie do miłości