Powiedz, że mnie kochasz. Listy Remarque'a do Marleny Dietrich

Okładka książki Powiedz, że mnie kochasz. Listy Remarque'a do Marleny Dietrich
Werner FuldThomas F. Schneider Wydawnictwo: Twój Styl literatura piękna
literatura piękna
Sag mir, dass du mich liebst
Twój Styl
2002-01-01
2002-01-01
83-7163-283-5
Ewa Kowynia

więcej Więcej

Nie bardzo mi ta książka przypadła do gustu. Za dużo słodziutkich słówek w listach, że aż mdli mnie od nadmiaru ich słodyczy. Jedyny list, który może zaskoczyć czytelnika to ten dot. śmierci psa
(znajduje się w środku książki). Zaskakująca odmiana, choć bardzo smutna. E.M. Remarque sprawia wrażenie cierpiętnika, który nie może nie widzieć Marleny Dietrich choć na jeden...

bardzo poetycka

• Zakupy/Wymiany 2021
  • Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Zasługi listonoszy i posłańców
  • Biografie i autobiografie
  • 2013- przeczytane

Dodaj cytat z książki Powiedz, że mnie kochasz. Listy Remarque'a do Marleny Dietrich