List kaperski

Okładka książki List kaperski
James W. Huston Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
1999-01-01
Krzysztof Sokołowski
sensacja porwanie terroryzm

więcej Więcej

Nie znany przeze mnie autor,nic nie mówiący tytuł,strasznie sceptycznie podchodziłem do tej książki.A tu pełne zaskoczenie, akcja od pierwszych stron-napad na statek,zabójstwa,a potem już tylko lepiej-rozgrywki polityczne,dylematy co robić.Czyta się bardzo szybko i pomimo że akcja trochę przewidywalna,to bardzo dobrze.Jestem pozytywnie zaskoczony.

Lubię takie książki stąd moja wysoka ocena. Fani Clancego powinni ją przeczytać.

• EpuB
  • Czarna - Adamski i Bieliński
  • Ebook
  • Polityka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 1Szklana 1A

Dodaj cytat z książki List kaperski