List kaperski

James W. Huston Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Seria: Czarna kryminał, sensacja, thriller
Balance of Power
kryminał, sensacja, thriller
Krzysztof Sokołowski
Czarna
sensacja porwanie terroryzm

Nie znany przeze mnie autor,nic nie mówiący tytuł,strasznie sceptycznie podchodziłem do tej książki.A tu pełne zaskoczenie, akcja od pierwszych stron-napad na statek,zabójstwa,a potem już tylko lepiej-rozgrywki polityczne,dylematy co robić.Czyta się bardzo szybko i pomimo że akcja trochę przewidywalna,to bardzo dobrze.Jestem pozytywnie zaskoczony.

Lubię takie książki stąd moja wysoka ocena. Fani Clancego powinni ją przeczytać.

• EpuB
  • Czarna - Adamski i Bieliński
  • Ebook
  • Polityka
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt
  • 1Szklana 1A
więcej mniej

Dodaj cytat z książki List kaperski