Magiczna połówka

literatura dziecięca
978-83-247-1446-9
Katarzyna Rosłan
literatura dziecięca fantasy

Pełna magii, piękna historia o przygodach nastoletniej Miri. Co się czai za szkiełkiem...?

BARDZO POLECAM, naprawdę świetna, lekka, historia. Szkoda, że pani Barrows jest tak mało popularną pisarką. Krótka książeczka, a jak wiele przemyśleń i przygód. Wspaniała.

Świetna książka, ciekawy paradoks czasu.
Przez stare szkiełko od okularów dziewczynka przedostaje się do innego świata, znajduje się w pokoju podobnym do swojego, a jednak innego. Polecam :-)

Kiedy czytałam tą książkę miałam chyba 9 albo 10 lat teraz przez przypadek na nią wpadłam i pomyślałam ze napiszę o niej recenzję

To najlepsza książka jaką czytałam w życiu i dalej tak sądzę Czytałam tę książkę chyba dwa dni. Fantastyczna książka na długie zimowe wieczory i nie tylko y
GORĄCO POLECAM

bardzo fajna książka

Wydaje mi się, że magia jest również po to, by dawać radość. Na przykład czytelnikom. Bo któż z nas nie marzył choć raz o tym, żeby przenieść się w czasie? Któż z nas nie marzył o tym, by zostać wróżką lub czarodziejem? Któż z nas nie chciał zmienić swojego życia? Dzięki książeczce Annie Barrows możemy to zrobić. Może nie sami, może nie bezpośrednio - ale biorąc udział w...

• Chcę kupić
  • Tymek
  • 2019 - 100 książek
  • 2012
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Magiczna połówka