Sekretne życie wampira

Okładka książki Sekretne życie wampira
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 6) literatura piękna
literatura piękna
2011-02-24
Data 1. wydania:
2009-03-31
Ewa Spirydowicz
wampiry love at stake humor

więcej Więcej

Najciekawszy tom ze wszystkich. Bardzo podobał mi się pomysł z wątkiem mitologicznym mimo, że dotyczy tych złych. Scena z pułapką z koronkowych majtek bardzo mnie rozbawiła.
Muszę przyznać, że bardzo polubiłam Jacka, ale z Larą mam problem. Konkretnie z jej zachowaniem. Bardzo często mocno mnie irytowała, zachowywała się bardzo naiwnie.

Ekspresowe tempo . Poznają się, całują się, idą do łóżka i wyznają sobie dozgonna miłość . A to wszystko w kilka dni lub maksymalnie tygodni .A tak poważniej gdyby tak było w życiu nie byłoby tylu nieszczęśliwie zakochanych, ze złamanym sercem lub po rozwodach. Czytając tą serie oddalamy się o lata świetlne od realności by poczytać o tym jakie przystojne i seksowne są...

"Sekretne życie wampira "to kolejny tom nieziemskiej, zachwycającej i romantycznej serii "Miłość na kołku " .

Tym razem kolejnym doskonałym i szarmanckim wampirem odnajdującym miłość jest Giacomo "Jack" di Venezia, syn Casanovy.

Jack ma ponad dwieście lat i nieudane miłosne relacje za sobą, które odebrały mu nadzieje na szczęśliwa miłość i wiarę w to ,że jakaś kobieta...

miło szybko i przyjemnie

Co tu dużo mówić. Nie jest ambitnie, nie jest twórczo, ale o dziwo jest ciekawie choć to już 6 spotkanie z wampirami. Jack i Lara to niezwykle sympatyczni bohaterowie, których od początku połączyła "iskra". Jest zabawnie, jest lekko, jest seksownie. Miły wieczór

Książkę jak każdą z serii czyta się szybko. Ale.. nie polubiłam bohaterów, tak bardzo jak tych z poprzedniej części. Jack'a we wcześniejszych częściach było bardzo mało a i Lara nie wzbudziła mojej sympatii.
Jako guilty pleasure/ read by wieczorem się rozluźnić dobre.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

"Sekretne życie wampira "jest moim szóstym juz spotkaniem z twórczością Kerrelyn Sparks i jak na razie są to bardzo udane spotkania.

Tym razem kolejnym doskonałym i szarmanckim wampirem odnajdujacym miłość jest Giacomo "Jack "di Venezia, syn Casanovy. Jack ma już ponad 216 lat i nieudane miłosne relacje, które zabrały mu nadzieje na szczęśliwa miłość i wiarę ze, jakaś...

Przeurocza, opowieść łącząca w sobie wątek romansowy z kryminalnym. Lekka, łatwa i przyjemna.

Sekretne życie wampira
Wieczór kawalerski Iana nie skończył się tak jak zamierzał Jack. Zamiast po cichu wymknąć się z hotelu, obsługa zadzwoniła po policję. Jack miał się już zabrać do wymazywania pamięci funkcjonariuszom, lecz wtedy jego wzrok padł na oszałamiającą posterunkową Larę. Jednak Lara ma niesamowitą mentalną barierę i rozkazy Jacka nie przedostają się do mózgu....

1 533
  • Chcę w prezencie