Sekretne życie wampira

Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 6) literatura piękna
Secret Life of a Vampire
Miłość na kołku (tom 6)
literatura piękna
Ewa Spirydowicz
wampiry love at stake humor

Co tu dużo mówić. Nie jest ambitnie, nie jest twórczo, ale o dziwo jest ciekawie choć to już 6 spotkanie z wampirami. Jack i Lara to niezwykle sympatyczni bohaterowie, których od początku połączyła "iskra". Jest zabawnie, jest lekko, jest seksownie. Miły wieczór

Książkę jak każdą z serii czyta się szybko. Ale.. nie polubiłam bohaterów, tak bardzo jak tych z poprzedniej części. Jack'a we wcześniejszych częściach było bardzo mało a i Lara nie wzbudziła mojej sympatii.
Jako guilty pleasure/ read by wieczorem się rozluźnić dobre.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

"Sekretne życie wampira "jest moim szóstym juz spotkaniem z twórczością Kerrelyn Sparks i jak na razie są to bardzo udane spotkania.

Tym razem kolejnym doskonałym i szarmanckim wampirem odnajdujacym miłość jest Giacomo "Jack "di Venezia, syn Casanovy. Jack ma już ponad 216 lat i nieudane miłosne relacje, które zabrały mu nadzieje na szczęśliwa miłość i wiarę ze, jakaś...

Przeurocza, opowieść łącząca w sobie wątek romansowy z kryminalnym. Lekka, łatwa i przyjemna.

Sekretne życie wampira
Wieczór kawalerski Iana nie skończył się tak jak zamierzał Jack. Zamiast po cichu wymknąć się z hotelu, obsługa zadzwoniła po policję. Jack miał się już zabrać do wymazywania pamięci funkcjonariuszom, lecz wtedy jego wzrok padł na oszałamiającą posterunkową Larę. Jednak Lara ma niesamowitą mentalną barierę i rozkazy Jacka nie przedostają się do mózgu....

Jedyny minus tej książek z tej serii, jaki zdołałam znaleźć to to, że są krótkie. Książki są tak wciągające i interesujące, że dla mnie mogłyby mieć o wiele więcej stron. Czytam z przyjemnością. Polecam.

2019

Jak zwykle przypadek sprawił, że sięgnęłam po książkę. Po kilku stronach już wiedziałam co to za bestseler New York Timesa czy czegoś tam podobnego. Akurat miałam chandrę, a historyjka prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez. Wciągnęło mnie. Poszukałam pozostałych części.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny...

Na półkach: , , , , ,

To już 6 część serii " miłość na kołku" poziomem dorównuje poprzednim częścią.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

lubię ten cykl.