Dr Watson opowiada

Okładka książki Dr Watson opowiada
Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Przygoda, Awantura, Sensacja kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Przygoda, Awantura, Sensacja
Wydawnictwo Poznańskie
1960-01-01
1960-01-01
Zbiorowe
Dr Watson detektyw Sherlock Holmes

Okładka książki Moriarty: Tom 6 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 0,0
Moriarty: Tom 6 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 5 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,2
Moriarty: Tom 5 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 4 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,6
Moriarty: Tom 4 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 3 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,8
Moriarty: Tom 3 Arthur Conan Doyle,...

więcej Więcej

Tego tomu nie posiadam, lecz treść znam z innych. Ocena jest średnią.

„Psy się nie mylą” jeden z lepszych, opisałam przy „Harpunie Czarnego Piotra”, poznałam je z tamtej książki.

„Człowiek na czworakach” czyli „Przypadek szalonego profesora” Trudne do oceny. Jakby Dr Jekyll i Mr Hyde. Wspomniany naukowiec pracuje nad eliksirem młodości, który wypróbowuje na sobie, skutki...

Dobra stara klasyka, sprawdzony wzór, jak ciepłe wysłużone kapcie przed kominkiem. Najlepiej postępować jak podczas jedzenia cukierków z likierem, by się nie przejadły: powoli dawkować, smakować i czytać po jednym opowiadaniu. Czytane ciągiem, trochę nużą przewidywalnością i sztampą.

• Chcę w prezencie
  • Kryminały