Dr Watson opowiada

Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie Seria: Przygoda, Awantura, Sensacja kryminał, sensacja, thriller
Zbiorowe
Wydawnictwo Poznańskie
Dr Watson detektyw Sherlock Holmes
kryminał, sensacja, thriller
Zbiorowe
Przygoda, Awantura, Sensacja
Dr Watson detektyw Sherlock Holmes

Dobra stara klasyka, sprawdzony wzór, jak ciepłe wysłużone kapcie przed kominkiem. Najlepiej postępować jak podczas jedzenia cukierków z likierem, by się nie przejadły: powoli dawkować, smakować i czytać po jednym opowiadaniu. Czytane ciągiem, trochę nużą przewidywalnością i sztampą.

• Chcę w prezencie
  • Kryminał