Ko Chang 1941

II wojna światowa marynarka wojenna Azja
historia
Historyczne Bitwy
II wojna światowa marynarka wojenna Azja

Tomik ze starych, dobrych czasów złotej ery HaBeków. Taki szczegół: wielkie, kolorowe, rozkładane mapy, ta przedstawiająca samą bitwę otwiera się w ten sposób, że mamy na nią podgląd podczas czytania rozdziałów o samej batalii admirała Berangera... No i sam tekst pozbawiony głupotek, z przypisami... Tak wyglądała kiedyś ta seria. Wartością dodaną jest to, że opisuje się tu...

• Historia
  • Historyczne Bitwy
  • Chce przeczytać; historyczne bitwy (Bellona)
  • Wojskowość powszechna
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt