Kiedy pozwolić, kiedy zabronić w klasie

Robert J. MacKenzie Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki
Setting Limits in the Classroom
poradniki
Ewa Zaremba
wychowawstwo psychologia w szkole

Doskonała pozycja! Znalazłam w niej same zalety:
szybko się czyta, napisana prostym językiem, wyczerpuje temat w 100%, zawiera w sobie przykłady scen, w których można wykorzystać omawiane techniki. Porusza problematykę, która zdarzyć się może zarówno w szkole, jak i w domu, zatem może być to poradnik i dla nauczyciela, i dla rodzica.

Polecam gorąco!

Niezwykle przydatny poradnik, solidne kompendium wiedzy pomagające w utrzymaniu dyscypliny na lekcjach. Okraszony wieloma przykładami, podzielony na przejrzyste rozdziały które krok po kroku pokazują nam jak wprowadzać nowe metody wychowawcze i skutecznie je stosować, aby przyniosły określone rezultaty. Wielostronne spojrzenie na problemy wychowawcze.
Autor poddaje nam...

• Posiadam2
  • Psychologia - rozwojowa, wychowawcza
  • Chcę w prezencie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kiedy pozwolić, kiedy zabronić w klasie