Lustereczko, powiedz przecie... : rewolucja w myśleniu o własnym wyglądzie

Linda Papadopoulos Wydawnictwo: Znak nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Mirror, mirror : Dr Linda's body image revolution
83-240-0538-2
Małgorzata Cierpisz
Znak
wygląd zewnętrzny samoakceptacja poczucie właśnej wartości
Mirror, mirror : Dr Linda's body image revolution
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
83-240-0538-2
Małgorzata Cierpisz
wygląd zewnętrzny samoakceptacja poczucie właśnej wartości

Na 20 stronach można by przekazać to co autorka próbowała rozpisać na całą książkę.

Kompletny poradnik. Dosłownie - gdyż mówi o tym, jak poradzić sobie z wyglądem, dokładniej - ze swoim stosunkiem do ciała, do obrazu siebie.

Jako (podobno ładny) facet myślę, że miałem małe problemy z własnym wyglądem, co nie zmieniło jednak mojego ciekawskiego podejścia. Przerobiłem większość ćwiczeń zawartych w książce. Efekt?

Dostałem dużo wiedzy, o sobie i o...

• Psychologia
  • Inspiracja / motywacja