Saverio GaetaSławomir Oder Wydawnictwo: Wydawnictwo Świętego Stanisława BM religia
Perche ' e' santo. Il vero Giovanni Paolo II raccontato dal postulatore della causa di beatificazione
978-83-7422-301-0
978-83-7422-301-0
Katarzyna Trzeszczkowska
Jan Paweł II Karol Wojtyła Papież

Bardzo dobra książka

Mimo, iż w momencie śmierci Jana Pawła II miałam dopiero 9 lat, bardzo przeżyłam wiadomość o Jego odejściu do Domu Ojca. Zdążyłam pokochać go prostą dziecięcą miłością, dzięki rodzicom, którzy opowiadali mi, kim był Papież Polak.
Książkę tę otrzymałam w 2011 roku podczas obchodów Diecezjalnych Dni Młodzieży w moim dekanacie. Dlaczego nie sięgnęłam po tę książkę wcześniej?...

Przeczytanie książki zajęło mi raptem kilka dni. Nie spodziewałam się, że będzie dla mnie taką przyjemną lekturą. Gdy tylko ją kupiłam i wracałam autobusem do domu zaczęłam czytać i nie mogłam przestać! Nie sądziłam, że tak zafascynuje mnie historia Papieża Polaka. Autor podzielił książkę na trzy rozdziały, w których opisuje Papieża z trzech różnych stron.
Rozdział...

• Historycznie, naukowo, ciekawi ludzie ...
  • Biografie/Pamiętniki/Wspomnienia
  • Półka3
  • 52 książki (2013)
  • Religia
  • W prywatnej biblioteczce

Saverio Gaeta Dlatego święty. Prawdziwy Jan Paweł II, o którym opowiada postulator procesu beatyfikacyjnego Zobacz więcej