Czas, przestrzeń, rzeczy

popularnonaukowa
83-85458-77-8
Zbigniew Majewski
nauka technika poznanie

Ridley na tyle przystępnie, na ile to możliwe, wyjaśnia najważniejsze terminy w fizyce, ze szczególnym uwzględnieniem kwantowej. Jedenaście rozdziałów, każdy rzetelnie omawiający któreś z podstawowych pojęć fizycznych — między innymi te wymienione w tytule. Ponadto trzy dodatki (w tym jeden wiersz, nie wiedzieć czemu, nie przetłumaczony na polski) oraz indeks.

Niektóre...

• Popularnonaukowe
  • Książki z którymi mieszkam
  • Literatura brzydka
  • Do przeczytania
  • Wertowane
  • Nauka u progu trzeciego tysiąclecia
  • Brakujące do zbioru

Dodaj cytat z książki Czas, przestrzeń, rzeczy