Już nie ma dawnej łąki

Lech Borski literatura dziecięca 243 str.
83-10-07740-8
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca

83-10-07740-8
Nasza Księgarnia
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Super książka, bardzo się z nią związałam 😁 Polecam wszystkim, którzy chcą ją przeczytać 😉

,,Już nie ma dawnej łąki'' nie jest książką wybitną. Mimo wszystko nie można powiedzieć, że jest to książka beznadziejna. Głównym bohaterem jest Piotr, spokojny nastolatek, który mieszka w bloku wraz z rodzicami i starszą siostrą, o imieniu Bożena, z którą nieustannie się kłóci. Piotr zaprzyjaźnia się z mieszkającą klatkę dalej, Aśką, która spaceruje po osiedlu z...

tragedia!;)

• Dla dzieci i młodzieży
  • Na wymianę
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Z dzieciństwa i młodości
  • Na sprzedaż
  • Posiadam (książki drukowane)
  • On hold

Dodaj cytat z książki Już nie ma dawnej łąki