Dni i noce

Dni i noči
literatura piękna
Barbara Rafałowska
Simonow

Wzięłam do ręki „Dnie i noce” Konstantego Simonowa - książka wydana przez Ministerstwo Obrony Narodowej w 1981 r., a w Moskwie w 1967 r., konsultacje wojskowe, wydrukowana przez Wojskowe Zakłady Graficzne w Warszawie. No i pomyślałam sobie, jakaś książka propagandowa, prokomunistyczna, ale spojrzę o co w niej chodzi. ...

• Kiedyś czytałam
  • Literatura piękna zagraniczna
  • Literatura piękna rosyjska
  • Kupię
  • Posiadane
  • Papierowe

Dodaj cytat z książki Dni i noce