Katastrofa tunguska. Trójkąt Bermudzki. Obce ślady

Lucjan Znicz Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza Seria: Goście z kosmosu? popularnonaukowa
Krajowa Agencja Wydawnicza
tajemnice meteoryt trójkąt bermudzki kosmici
popularnonaukowa
Goście z kosmosu?
tajemnice meteoryt trójkąt bermudzki kosmici

Super!

Bardzo fajna lektura inkorporująca wiedzę z dziedziny nauk ścisłych do opisu bardzo wielkiej ilości zdarzeń i zjawisk z całego świata. Nawet jeśli z oczywistych względów jest jakimś poszukiwaniem sensacji to nie jest głupia i autor wielokrotnie wchodzi w polemikę z próbami naiwnego tłumaczenia pewnych kwestii jak zjawisk paranormalnych.

Pierwsze spotkanie ze zjawiskami paranormalnymi i wspomnienia z podstawówki :)

Pierwsza część była dla mnie ciekawsza. Ta mnie troszku znudziła, nie oznacza to że pozycja jest fatalna!

Oj, jak to do mnie przemawiało... Dopiero po lekturze kilku Zniczów sięgnąłem po Ericha Von Danikena... a potem mi przeszło... chociaż... może ONI są tu cały czas ;-)

• Sci-fi
  • 2011