Luz Maria

Okładka książki Luz Maria
Delia Fiallo Wydawnictwo: Amber Seria: Ulubione seriale TV literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2000-01-01
Marianna Paszkiewicz, Aleksandra Jankowska
intryga wdzięk przeznaczenie

więcej Więcej

Co za książka. Z jednej strony wciągająca i z początku naprawdę było ciekawie i mądrze. Ale im dalej w las tym więcej zdarzeń. Później to już wogóle łatwiej byłoby zapytać o to co się nie działo, bo działo się wszystko. Tyle intryg w tak szaleńczym tempie, że aż naciągane. Wątek pod koniec to już było przegięcie. Chwili wytchnienia dla głównych bohaterów. Lucecita z naiwnej...

Serial oglądałam dawno temu, a książkę przeczytałam, żeby mieć porównanie.

Totalne dno. Obejrzałam jako nastolatka wszystkie 3 serie tej telenoweli- błąd młodości- wtedy zafascynowana znalazłam w bibliotece książkę, ale książka jest totalnie kiepska-poskracana-streszczenie serialu-szkoda papieru.

W tym przypadku telenowela (którą uwielbiam) lepsza od książki. Książka posiada wiele skróconych wątków, nie mówiąc już o końcówce, która w ogóle została skrócona. Prawie same dialogi, za mało opisu.

Podobno oryginał lepszy, lecz w języku hiszpańskim...

Książka jest przyjemna i wciągająca:)Lecz niektóre wątki mogłyby być bardziej rozwinięte, dzięki czemu dłużej można by się cieszyć opowieścią. Czuję niedosyt m.in. nieopisanego wątku pobytu w domu państwa Aldamów.

Bardzo chciałabym przeczytać tą książkę, ponieważ uwielbiam telenowelę :) niestety nie mam pojęcia gdzie ją zdobyć :( Mieszkam w okolicy Krakowa, może jeśli ktoś zamieszkujący Kraków ma dostęp do niej lub gdzieś ją widział proszę o kontakt :) moje gg 13119383. Pozdrawiam :)

Szczerze? Wolę o niebo film. Może dlatego, że pierwszy właśnie był on? ;))

• Romans Historyczny
  • Dom
  • Biblioteki
  • Wydawnictwo Amber
  • Beletrystyka
  • Może kiedyś
  • Nie doczytam jej do końca- poddaje się.

Dodaj cytat z książki Luz Maria