Cristina

Okładka książki Cristina Delia Fiallo
Okładka książki Cristina
Delia Fiallo Wydawnictwo: Amber Seria: Ulubione seriale TV literatura obyczajowa, romans
Ulubione seriale TV
Cristina
Amber
2000-01-01
2000-01-01
Marianna Paszkiewicz, Aleksandra Jankowska
zakon sierota modelka tajemnica uczucie

Mam sentyment do telenoweli, ponieważ kojarzą mi się z dzieciństwem. "Cristiny" nie oglądałam, dlatego chętnie sięgnęłam po książkę. Historia, jak na telenowelę, jest całkiem niezła, ale nie do końca podoba mi się to, jak książka jest napisana. Wiele zdarzeń zostało pominiętych lub przedstawionych w jednym zdaniu. W ogóle nie ma historii drugoplanowych bohaterów, a zapewne w wersji telewizyjnej mieli swoje wątki. Wiem, że aby to wszystko było zawarte w książce musiałyby liczyć co najmniej jeszcze raz tyle stron, ale ja chętnie zanurzyłabym się w tej beztrosce dzieciństwa na dłużej.

• Dom
  • Romans