Okładka książki Piąta umowa. Toltecka księga mądrości. Droga do świata prawdy harmonii i miłości Jannet Mills, Don Jose Ruiz, Don Miguel Ruiz
Jannet MillsDon Jose Ruiz Wydawnictwo: Medium popularnonaukowa
2010-01-01
9788361987079
Mikołaj Krawczyk
tajemnice ludzkości rozwój duchowy

Okładka książki Trzy pytania. Odkryj wewnętrzną siłę Barbara Emrys, Don Miguel Ruiz
Trzy pytania. ... Barbara Emrys, Don ...
Okładka książki Medytacje i Modlitwy. Medytacje Inspirujące do Życia w Miłości i Szczęściu Janet Mills, Don Miguel Ruiz
Medytacje i Mo... Janet Mills, Don Mi...
Okładka książki Głos wiedzy. Droga do wewnętrznego spokoju Janet Mills, Don Miguel Ruiz
Głos wiedzy. D... Janet Mills, Don Mi...

W tej książce zgłębiona jest jeszcze raz filozofia czterech umów .Zawiera płynne przejście do kolejnej umowy która brzmi ,,Bądź sceptyczny ale naucz się słuchać,,
Można tu znaleźć wiele prawd wspólnych z zasadami transerfingu czy naukami Moojego .
Bardzo mądra książka tak jak i poprzednia otwiera oczy i budzi do świadomego życia .Polecam.

Kontynuacja ,Czterech umów,...Choć zawiera w sobie generalnie to samo co w części pierwszej, ale treść jest poszerzona o piątą bardzo ważną umowę:)

• Rozwój osobisty
  • Duchowość
  • @ Duchowość

Don Miguel Ruiz Piąta umowa. Toltecka księga mądrości. Droga do świata prawdy harmonii i miłości Zobacz więcej