Czas Buntu. Moc

Lisa Jane Smith Wydawnictwo: Amber Cykl: Tajemny Krąg (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Power
Tajemny Krąg (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Edyta Jaczewska
czarownica miłość

I tym razem się nie zawiodłam. W powieści można wyróżnić trzy niespodziewane zwroty akcji, które całkowicie zaskakują. Bohaterowie wydają się, w miarę rozwoju akcji dorastać. Ich Krąg zdaje się zacieśniać i zbliżać ich do siebie. Całość jest potwierdzeniem tezy, że dobre towarzystwo dodaje nam wiary, sił i pozwala nam wewnętrznie wzrastać.
Zaskakująca, interesująca i...

Książka była równie nudna jak poprzednia część.

Bardzo mi się podobała. Zdecydowanie warte polecenia.

Polecam

Tak samo jak i pierwsza część : troszkę miłości, troszkę zawirowań, troszkę humoru. Dla mnie za mało realna i nie chodzi tu o magię, ale o ludzkie zachowania. Czyta się przyjemnie, po kilku dniach nie pamięta się o czym była.
Jestem rozdarta, polecam, ale nie polecam. :D

Opinia zawiera spojlery!
Cassie znalazła powiązania między opowieściami z Muzeum Czarownic w Salem, a morderstwami w jej okolicy. Miewa też dziwne sny. Kiedy po imprezie u Faye znalazła hematyt. Pod jego wpływem czyni różne rzeczy. Najpierw zaprasza Nicka na imprezę Halloweenową, a podczas głosowania na przywódcę Kowenu głosuje na Faye. Wykorzystując zdobytą władzę, Daye z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta część jest o wiele mroczniejsza. Poznamy ojca Cassie. Nie takiego zakończenia się spodziewałam. Jak można być z jednym chłopakiem, a w ostatnim roździale być z drugim i pocałować go na oczach Nicka?! Nie to, że nie lubię Adama tylko dlaczego on jął łapie, przytulał na oczach jej chłopaka skoro miał własną dziewczynę?! Nie podobało mi się to zdecydowanie.

Książka jest naprawdę wciągająca i ciekawa. Myślę, że jest nawet lepsza od pierwszej części. Tym, którzy jeszcze nie przeczytali gorąco polecam.

Wszystko potoczyło się według moich przewidywań. Książka skończyła się tak, jak mówiłem od początku. Najważniejsze, że mam już to za sobą. Zostały mi jeszcze jakieś książki tej autorki, ale wątpię bym się za nie zabrał. To co przeczytałem powinno mi wystarczyć! Ogólnie przyjemnie się czytało i nie można narzekać. Dopiero po dłuższym czasie ma się dość i wtedy nawet nie...

Dyskusje

1 427