Cierniowe ogry z Wiedźmolasu

fantastyka, fantasy, science fiction
83-241-2448-9
Edyta Jaczewska
powieść

Świetna książka dla młodszej młodzieży, czytałam z chęcią :)

Lekka, przyjemna książka, którą czyta się bardzo szybko i chętnie. Dobra dla najmłodszych fanów fantastyki, ale tym starszym też ma szansę się spodobać. Szkoda tylko, że to pierwsza część planowanej trylogii, która została wydana w 1999, teraz mamy 2013 a dalszych części wciąż nie ma. To może zniechęcać do zabrania się za lekturę.

Sympatyczna książka, miło się ją czytało, ponadto okładka bardzo mi się podobała (ja akurat miałam inną). Historia interesująca, jednak zawiodłam się, gdy usłyszałam, że to aktualnie jedyna część. Powinna doczekać się ona kontynuacji. Dobra pozycja, lekka i przyjemna w czytaniu. Przynajmniej dla mnie - wówczas piąto-, szóstoklasistki.

Czytałam w podstawówce :) Bardzo fajna książka dla dzieci z rodzaju "lekkiej fantastyki".

Dyskusje

• Chcę przeczytać: science fiction, fantasy, horror
  • Literatura zagraniczna
  • 200? - 2010 (dokładna data nieznana)
  • 2. P: Posiadam
  • Fantasy i sci-fi