Teriery typu bull

Andrzej Jendrasiak Wydawnictwo: Mako Press flora i fauna
8386203633
Mako Press
pies bullterier teriery staffik stafford amerian staffordshire bullterrier amstaf pitbul TTB teriery typu bull
flora i fauna
8386203633

Na półkach: , , , , ,

Kupiłam tę książkę przygotowując się do kupna psa jednej z opisywanych tutaj ras- staffordshire bullterriera (jak się później okazało- ojca mojej suczki ma Autor książki, od którego z resztą ją odebrałam, co zaowocowało osobistym autografem).
Świetnie opisane przez Pana Jędrasiaka są wymagania i potrzeby psów z grupy terrierów typu bull- a jest to dość charakterystyczna...

• Kynologia
  • Fauna- świat zwierząt 🐼 🐦🐺
  • Kynologia 🐶🐩🐺
  • Psie
  • Literatura polska 🇵🇱
  • Posiadam 📘📔📕
  • Z autografem ✍

Dodaj cytat z książki Teriery typu bull