O aniołach

2010-11-01
97883-242-1364-1
Tomasz Klimkowski
anioły duchy opiekun religia

Okładka książki Ogłupiająca idea Gabriel Liiceanu, Horia-Roman Patapievici, Andrei Pleşu
Ocena 10,0
Ogłupiająca idea Gabriel Liiceanu, H...

więcej Więcej

Naukowy wykład o istnieniu aniołów. Książka napisana dość fachowym językiem, przez co nie dałam rady przez nią przejść szybko, bo potrzebowałam czasu, żeby przetrawić przeczytane informacje.

Niebywałe. Dawno nie trafiłem na tak bogatą książkę. Polecam każdego kto chce zgłębiać tematykę. Znajdzie tu wszystko, czego potrzebuje do rozwoju intelektualno-duchowego.

Tym razem udało mi się lepiej dobrać książkę z wydaw­nic­twa Uni­ver­si­tas dla mnie. Książka o pro­stym tytule O anio­łach autor­stwa Andrei Plesu zaj­muje się tema­tyką wyż­szych bytów. Bo nie tylko o anio­łach tu mowa.

O hie­rar­chii niebieskich

Oso­bi­ście zna­łem podział wyż­szych bytów jedy­nie na anioły i archa­nioły. Kie­dyś obiła mi się o uszyły wyra­że­nie...

Książka jest o aniołach. Przede wszystkim o nich, ale nie tylko. Właściwie, jest o tym wszystkim z czym czytelnik może się zetknąć, gdy zacznie zagłębiać się w temat aniołów jako taki. Książka podzielona jest na tak jakby 5-6 wykładów, w różnym stopniu ale rozgraniczonych tematycznie. Pierwszych pięć stanowi swoiste wprowadzenie do angelologii. Budowanie i określanie świata...

• Religioznawstwo
  • Książki naukowe
  • Angelologia
  • Poddałam się
  • Bałkany i okolice
  • Religioznawstwo, religia

Dodaj cytat z książki O aniołach