W życiu możesz wybierać

Glasser William Wydawnictwo: Diogenes, Świat Książki nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Choice theory
Anna Minczewska-Przeczek
Diogenes, Świat Książki
Choice theory
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Anna Minczewska-Przeczek

Okładka książki Star Wars: Rebelia #2 Brandon Badeaux, Jeremy Barlow, Glasser William, Michel Lacombe, Dustin Weaver, Rob Williams, Colin Wilson
6,4
Star Wars: Reb... Brandon Badeaux, Je...
Okładka książki Star Wars: Rebelia #1 Thomas Andrews, Brandon Badeaux, Glasser William, Michel Lacombe, Rob Williams
6,6
Star Wars: Reb... Thomas Andrews, Bra...

Moim marzeniem jest żeby każdy człowiek który potrafi czytać przeczytał tę książkę. Niezwykle uświadamiająca i pomocna (wydaje się być niezbędna!!)

Czytałam kilka razy i zawsze coś nowego odkryłam. Szkoda, że to nie jest obowiązkowa lektura szkolna.

Moze troszeczkę nudna ale da się przeczytać . przede wszystkim pouczająca :>

bardzo pomocna książka w budowaniu relacji z innymi ludźmi, samodzielnym decydowaniu i dokonywaniu poważnych życiowych wyborów. Polecam!

Bardzo dobra książka, czyta się ją dość powoli zastanawiając się co? jak? dlaczego?
nie ma co ukrywać, wiele zmieniła w moim życiu, czy na lesze, to się okaże...;)

Dyskusje

• 2001
  • Mam w domu
  • Moje książki
  • Psychologia
  • Psychologia/ poradniki
  • ROK 2006
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W życiu możesz wybierać