W życiu możesz wybierać

Okładka książki W życiu możesz wybierać
Glasser William Wydawnictwo: Diogenes, Świat Książki nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Choice theory
Diogenes, Świat Książki
2001-01-01
2001-01-01
Anna Minczewska-Przeczek

Okładka książki Star Wars: Rebelia #2 Brandon Badeaux, Jeremy Barlow, Glasser William, Michel Lacombe, Dustin Weaver, Rob Williams, Colin Wilson
Ocena 6,4
Star Wars: Reb... Brandon Badeaux, Je...
Okładka książki Star Wars: Rebelia #1 Thomas Andrews, Brandon Badeaux, Glasser William, Michel Lacombe, Rob Williams
Ocena 6,5
Star Wars: Reb... Thomas Andrews, Bra...

więcej Więcej

Ta książka naprawdę zmieniła moje życie .Powinna być lekturą obowiązkową. Warto dodać, bo nie jest to nigdzie jasno powiedziane, że książka prezentuje podstawowe założenia autorskiej metody Williama Glassera, niestety mało znanej w naszym kraju, a popularnej w obszarze anglojęzycznym.

Z wszystkich ksiazek o tematyce psychologicznej i napisanych przez lekarza, ta książka jest jedna z najwartosciowszych sposrod tych przeczytanych przeze mnie.
W porownaniu do morza belkotu spotykanego w poradnikach ta książka dogłębnie zajmuje sie potrzebami ludzkimi. Jest jednak na tyle prosto napisana ze pozwala zrozumiec glowne idee autora.
Na pewno warto przeczytać i...

Moim marzeniem jest żeby każdy człowiek który potrafi czytać przeczytał tę książkę. Niezwykle uświadamiająca i pomocna (wydaje się być niezbędna!!)

Czytałam kilka razy i zawsze coś nowego odkryłam. Szkoda, że to nie jest obowiązkowa lektura szkolna.

Moze troszeczkę nudna ale da się przeczytać . przede wszystkim pouczająca :>

bardzo pomocna książka w budowaniu relacji z innymi ludźmi, samodzielnym decydowaniu i dokonywaniu poważnych życiowych wyborów. Polecam!

Bardzo dobra książka, czyta się ją dość powoli zastanawiając się co? jak? dlaczego?
nie ma co ukrywać, wiele zmieniła w moim życiu, czy na lesze, to się okaże...;)

• 2001
  • Mam w domu
  • Moje książki
  • Psychologia/ poradniki
  • Psychologia
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki W życiu możesz wybierać