Szary mundur

Okładka książki Szary mundur
Lucian Truscott Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Mocna Seria kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2000-01-01
Michał Wroczyński
kadet wypadek śledztwo sekrety

więcej Więcej

Ciężko było mi strawić tą książkę, nie wciągnęła mnie już od samego początku ale jakoś z trudem przebrnąłem do końca. Nie polecam jeśli ktoś nie chce marnować swojego czasu na kiepską książkę.

Bardzo ciekawie opisana akademia wojskowa, życie i zwyczaje, które tam panują. Niestety gorzej sprawa wygląda z wątkiem kryminalnym. Za opis akademii duży plus, wątek morderstwa - nuda.

• Przeczytane 2000
  • Posiadam, Ebooki

Dodaj cytat z książki Szary mundur