Szary mundur

Lucian Truscott Wydawnictwo: Świat Książki Seria: Mocna Seria kryminał, sensacja, thriller
Dress Gray
kryminał, sensacja, thriller
Michał Wroczyński
Mocna Seria
kadet wypadek śledztwo sekrety

Ciężko było mi strawić tą książkę, nie wciągnęła mnie już od samego początku ale jakoś z trudem przebrnąłem do końca. Nie polecam jeśli ktoś nie chce marnować swojego czasu na kiepską książkę.

Bardzo ciekawie opisana akademia wojskowa, życie i zwyczaje, które tam panują. Niestety gorzej sprawa wygląda z wątkiem kryminalnym. Za opis akademii duży plus, wątek morderstwa - nuda.

Dyskusje

• Przeczytane 2000
  • Posiadam, Ebooki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Szary mundur