Duch walki

83-7227-126-7
Janusz Skowron
zbrodnia armia thriller wojsko

więcej Więcej

Przeczytałem w poprzednim roku i nawet mi się podobała. Karierowiczostwo, molestowanie seksualne kobiet, homoseksualizm, zbrodnia - to tylko niektóre problemy, z jakimi boryka się współczesna armia Stanów Zjednoczonych. Temat przewodni w książce czyli armia Stanów Zjednoczonych do mnie trafił i mnie zaciekawił, książka mnie nie nudziła podczas czytania a więc spełniła...

• Dawno temu
  • <2016
  • LGBT - chcę przeczytać

Dodaj cytat z książki Duch walki