Encyklopedia Audiowizualna Britannica: Zoologia I

zwierzęta zoologia
encyklopedie, słowniki
zwierzęta zoologia

Na półkach: , , , , , , ,

Bardzo dobra pozycja, która zawiera większość najważniejszych haseł z zoologii. Warto mieć w domu taką książkę, by móc w dowolnej chwili sprawdzić wiadomości o konkretnym zwierzęciu (lub chociaż o rodzinie, do której interesujący nas gatunek należy). Pozycja zawiera dużo zdjęć poglądowych, 1-3 na stronę. Wypada dodać, iż ta część zawiera hasła zaczynające się na litery od...

• Wymienię
  • Popularnonaukowe