Baśń o królewnie Niezapominajce

Konstancja Rostworowska Morawska Wydawnictwo: Instytut Prasy i Wydawnictw Novum literatura dziecięca
Instytut Prasy i Wydawnictw Novum
baśnie królewna bajki polskie Maria Biłowicka Francuz
literatura dziecięca
baśnie królewna bajki polskie Maria Biłowicka Francuz

Jedna z moich ukochanych książek z dzieciństwa. Przepiękne rysunki, które kopiowałam do moich zeszytów, piękny tekst. Poszukam, może gdzieś ją jeszcze kupię, bo niestety egzemplarz z dzieciństwa zaginął.

• Ilustrowane & komiksy
  • Mam tę książkę
  • Książki z dzieciństwa i młodzieżowe
  • Książka z dzieciństwa
  • Półka 4-8