Ruchome piaski

Okładka książki Ruchome piaski William P. Wood
Okładka książki Ruchome piaski
William P. Wood Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Srebrna Seria
Quicksand
Amber
1999-01-01
1999-01-01
Wojciech Szypuła
powieść

Takie se, momentami akcja rześka, ale jako całość kuleje. Do zapomnienia.

Takie se, momentami akcja rześka, ale jako całość kuleje. Do zapomnienia.

Powieść z tych która po okładce zapowiadała się ciekawie a wyszło nijako. Zamiast dobrej intrygi i dobrego tematu dotyczącego nielegalnego handlu bronią otrzymujemy jednostajne tempo. Cała historia ślimaczy się nie ma budowania napięcia. Pisarz więcej czasu poświęca problemom w małżeństwie głównych bohaterów niż planowanej operacji sprzedaży broni. Trzeba jednak przyznać że jedna rzecz udała się pisarzowi stworzył główną postać kobiecą której nie sposób polubić. Egoizm w czystej postaci.

Skusiłam się na przeczytanie tej książki stwierdzeniem na tylnej okładce, cytuj: "Przez krytyków zaliczony został do grona kontynuatorów Grishama". Ja zaś zaliczam Grishama do lubianych przeze mnie autorów. Jeśli więc ktoś też zalicza się do tego grona ta książka raczej nie będzie dobrym wyborem.

• Plany biblioteczne
  • Przeczytane przed 2011
  • Wydane w 1999
  • Wymienię/ Sprzedam
  • Srebrna Seria
  • PopBooks
  • Wyd. Amber

Dodaj cytat z książki Ruchome piaski