Druga skóra

Carl Hiaasen Wydawnictwo: Amber Cykl: Mick Stranahan (tom 1) Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Skin tight
Sławomir Kędzierski
Srebrna Seria
powieść

szkoda czasu...

Obśmiałam się jak norka :D Lekki kryminał przesiąknięty humorem sytuacyjnym, komedia pomyłek w najlepszym wydaniu. Sam wątek kryminalny faktycznie prosty jak konstrukcja cepa, od razu wiadomo, kto jest dobry, a kto zły - dobry to typ Brudnego Harrego (ale taki romantyczny....), a zły ma mnóstwo pieniędzy, sprytu i pecha. Niemniej warto - dla relaksu w przyjemnym...

Opinię tu trudno wystawić. To typowy kryminal z chirurgią plastyczną i Miami w tle. Czyta się nieźle, ale jest totalnie przewidywalny i w sumie cały czas wiadomo, że ten z tą to się prześpi, a tamten zginie. I że ten zły poniesie konsekwencje (= zginie). Żadne wow, można z braku laku.

Ksiazka wciaga od samego poczatku akcja bardzo gna do przodu.Emerytowany prawnik musi walczyc o swoje zycie gdyz ktos zleca zabicie go nasylajac na niego roznych zbirow.Swiat lekarzy i operacji plastycznych jest tu bardzo dokladnie opisany.Pierwszy raz czytalam ksiazke tego autora i musze przyznac ze pisze dosc dobrze i szybko mi zlecial czas bo fabula zaskakujaca i...

• Pani Asia
  • Posiadam EBOOK
  • Posiadam, Ebooki
  • 1Szklana 3A
  • Kryminał, sensacja
  • ❖ HIAASEN Carl
  • Srebrna Seria

Dodaj cytat z książki Druga skóra