Level 26: Mroczne początki

Okładka książki Level 26: Mroczne początki
Duane SwierczynskiAnthony E. Zuiker Wydawnictwo: W.A.B. kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Jan Olender
CSI thriller multimedialny

Okładka książki Dark Revelations Duane Swierczynski, Anthony E. Zuiker
Ocena 5,7
Dark Revelations Duane Swierczynski,...
Okładka książki Dark Prophecy: A Level 26 Thriller Featuring Steve Dark Duane Swierczynski, Anthony E. Zuiker
Ocena 6,4
Dark Prophecy:... Duane Swierczynski,...

więcej Więcej

Książka w moim stylu, bylo krwawo, brutalnie realistycznie opisane i ciekawie. Szybka akcja wciągała i nie pozwalała sie na długo oderwać. Polecam tym którzy lubią takie klimaty:) zakończenie sugeruje, że to nie koniec więc czekam na kolejną część.

Książka tylko dla osób o stalowych nerwach. Wbiła mnie w fotel i nie mogłam się po niej pozwierać. A dostępne filmiki dodatkowo podkręcały poczucie grozy.

Kryminalny kryminał, jest zły bohater, ekscentryczny gliniarz i głęboka więź między jednym a drugim. Wisienką na torcie są dodane filmiki (obecnie dostępne na youtubie). Warta polecenia fanom kryminału przez wzgląd na połączenie form.
Jednak nie na tyle porywająca, żebym w najbliższym czasie sięgnęła po kolejną cześć.

Mocna to chyba odpowiednie słowo.Jakże inna ,że nie mieści się w typowych ramach gatunku.
Tym bardziej czyta się szybko i z zaintetesowaniem
Jestem pod wrażeniem i polecam wielbicielom wrażeń.

Nie powiem, pomysł ciekawy. Szkoda tylko, że strona nie działa, a jedynie przekierowuje na yt, gdzie nie ma wszystkich filmików.

Książka jakby niepełna, brakowało mi pewnyc informacji, a do tego część wątków jakaś taka naciągana.

Jeśli ktoś lubi thrillery (szczególnie medyczne), był niegdyś/lub nadal jest fanem CSI - polecam z czystym sumieniem. Da się przeczytać w jeden wieczór... a dzięki tym krótkim filmikom, uważam książkę za rewelację! Pomysł genialny. Nie działałby na mnie ta książka, gdyby nie one. Bardzo dobrze dobrana postać mordercy. Nie jest to literatura ciężka, nie trzeba jakoś...

Zacznę może od wyjaśnienia tytuł,który będzie niejako wprowadzeniem do książki. Mianowicie istnieje 25-,cio stopniowa skala klasyfikacji zabójców. Niestety okazuje się,że pojawił się ktoś ,dla kogo zaistniała potrzeba wprowadzenia nowego,26-go levelu. Nie chcę zbyt wiele zdradzać , ale powiem szczerze , że po raz pierwszy główny bohater wzbudził we !nie tak negatywne...

Kiedy sięgam po kolejny kryminał lub thriller, zazwyczaj towarzyszy mi uczucie szczęścia, jednak w ostatnim czasie coraz częściej doznaję wrażenia deja vu. Mam wrażenie, że każda kolejna książka z tych gatunków jest ulepszoną wersją poprzedniej ze zmianą imion bohaterów, jak i miejsca akcji. Być może to tylko przesyt i powinnam sięgać częściej po powieści innych gatunków,...

Jeden z pierwszych mrocznych thrillerów jakie przeczytałem. Brutalny, brudny, ociekający opisami od których kręci się głową i z trudem przełyka ślinę, ale i tak nie może się doczekać co znajduje się na następnej stronie i czym jescze zaskoczy autor. Książka raczej tylko dla ludzi, którzy takie klimaty po prostu lubią. Dodatkowy aspekt, to połączenie książki z filmikami,...

Przeczytana dość dawno temu i nie ukrywam, że wywarła na mnie ogromne wrażenie, a opis zbrodni...cóż nie polecam nikomu kto ma bogatą wyobraźnię.

• Chcę w prezencie
  • 2014