W szponach stepowych wilków

Fred Roberts Wydawnictwo: Glob powieść przygodowa
Gefangene der Buschwölfe
powieść przygodowa
Seweryn Krzemieński
western dziki zachód kowboje Seweryn Krzemieński

Klasyczny western, w którym czytelnik znajdzie zawartość jakiej można oczekiwać od dobrej opowieści z tego gatunku - przy tym nic mniej i nic ponad to.

Dziwnie czyta się westerny, jakoś tak człowiek bardziej do filmów pod tym kątem przyzwyczajony, niemniej to jeden z lepszych :)

Lubie klimaty dzikiego zachodu ta książka uznam że jest bardzo dobra !Sporo akcji i wciagajaca - jeden minus autor nie lubi Indian ;) Ksiażeczka malutka gruby druk dobrze sie ją czyta.

Dyskusje

• Pod telewizorem: dół
  • Westerny/Przygodowe
  • 2019
  • Czekają na półce do przeczytania
  • Biblioteka
  • Abook

Dodaj cytat z książki W szponach stepowych wilków