Człowiek dnia

Peter Blauner Wydawnictwo: Amber Seria: Srebrna Seria kryminał, sensacja, thriller
Man Of The Hour
kryminał, sensacja, thriller
Paweł Wieczorek
Srebrna Seria
powieść

doskonale ukazany obraz arabskich imigrantów, a jednocześnie próba zrozumienia co powoduje, że zwykły człowiek zostaje terrorystą. Czy to faktycznie przekonania czy też umiejętnie dokonywanie pranie mózgu.
I w tym wszystkim człowiek, który znalazł się nie w tym miejscu co trzeba, lub może wprost przeciwnie?

• Przeczytane przed 2011
  • Posiadam (beletrystyka)
  • [4] Srebrna Seria Amber
  • Z biblioteki
  • (1) Domowa biblioteczka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Człowiek dnia