I tak doczekaliśmy końca

Then we came to the end
literatura piękna
978-83-7534-080-8
Wojciech Szypuła

Nudna książka o niczym. W ogóle nie zabawna. Przemęczyłam.

Jak dla mnie zdecydowanie strata czasu. Książka mega nudna ciągnie się wręcz jak flaki z olejem. Jedynym momentem ciekawym było przyjście Toma w stroju Klowna i z pistoletem paintball - za co oczywiście nieźle mu się dostało po dupie. A tak NUDA, NUDA, NUDA .... Jednak ja ją w końcu wymęczyłam i oddałam.

Po biurowym "Paragrafie 22", bo tak głosi blurb na okładce, oczekiwałbym czegoś więcej, a tak muszę zaliczyć tę książkę do grupy tych, które nie spełniły moich czytelniczych oczekiwań. Wydawałoby się, że pomysł na powieść, sportretowanie życia biurowego i jego uczestników, jest niesamowicie nośny i na czasie. Jednakże debiutującemu autorowi nie udało się wykorzystać...

Proza bawiąca do łez, a jednocześnie przerażająco gorzka i smutna.
Nawet elita współczesnego społeczeństwa – kreatywni pracownicy agencji reklamowej – okazuje się tylko stadem baranów, beztrosko oczekującym na przewidywaną zagładę. Jedyne na co ją stać tych – było nie było – intelektualistów to zabijanie czasu zachowaniami na poziomie magla – głupimi żartami, intrygami i...

Teatrzyk biurowy czasem zabawny a czasem smutny jak samo zycie. Swoja droga w biurze sporo sie dzieje sa zwolnienia ktore odkrywaja prawdziwa twarz ludzi tam pracujacych ale i sa tez tacy ze zyja tylko praca co sie zawsze zemsci. Jednym slowem to ksiazka pelna najrozniejszych emocji ludzkich nie zawsze racjonalnych.

Nuda.. Mega nuda...

Do kupienia zachęcił mnie opis. Okazało się że to pomyłka. Książka jest strasznie nudna. Brakowało mi ciągłości zdarzeń, przeskakiwanie w czasie przez narratora było strasznie męczocę. Gubiłam się. Nie polecam. Trzy gwiazdki bo na 407 wreszcie mnie rozśmieszyła i koniec był lepszy.

Joshua Ferris
„I tak doczekaliśmy końca”

Ilość stron: 446
To pierwsza książka tego autora jaką przeczytałam. Do lektury zachęcił mnie ciekawy opis na okładce. Liczyłam na zabawną lekturę i niestety się przeliczyłam.
Treść jest nudna. Ciekawa tylko momentami. Z trudem doczytałam do końca, który jest mimo wszystko zaskakujący. Zabawne było kilka sytuacji: między innymi...

książka bardzo zabawna, bardzo amerykańska. Utrzymana w świetnym, lekkim stylu. Dobrze się czyta:)

Teatrzyk w korporacji :) przezabawna historia trybików takiej maszyny, ludzi, ktorzy do końca swoich dni w agencji reklamowej myślą ze są niezastąpieni. Inteligentny humor, komiczne dialogi, bogaty język i wciągająca fabuła.

Dyskusje

• Podarowane znajomym
  • NATIONAL.BOOK.AWARDS-shortlista
  • Domowa biblioteczka Agi :-)
  • Do wymiany (po przeczytaniu)
  • Nagroda FAW Best Books of the Year
  • Literatura angielska
  • Przejrzałam i już
więcej mniej

Dodaj cytat z książki I tak doczekaliśmy końca