Elementy filozofii

Thomas Hobbes Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN Seria: Biblioteka Klasyków Filozofii filozofia, etyka
Elementa philosophiae (pol.)
Czesław Znamierowski
Wydawnictwo Naukowe PWN
Elementa philosophiae (pol.)
filozofia, etyka
Czesław Znamierowski
Biblioteka Klasyków Filozofii

W porządku książka, przeczytana w nowy rok. Hobbes daje jasne wytyczne jak stworzyć quasi totalitarne państwo, myślę, że jest to nieco smaczniejsza lektura niż "Książę" Machiavelliego.

• AS - Teorie i Konteksty
  • PopularnoNaukowe
  • Chcę przeczytać do załatwienia
  • Liberalizm
  • 2) Filozofia: Teksty źródłowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Elementy filozofii