Stare parowozy

1986-01-01
Elwira Kounovská
parowozy kolej historia kolei

więcej Więcej

Jedna z pierwszych książek, traktująca temat poważnie jak na owe czasy. Z miłą chęcią wracam do niej, mimo upływu lat i lepszego dostępu do wiadomości na temat kolejnictwa.

Przegląd typów parowozów ze Świata. Brakuje kilku legendarnych maszyn ale warto mieć w swojej bibloteczce

• 2. Lista życzeń: Kolej
  • Kolej
  • Valore mobiliare
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Dzieci: Biblioteczka chłopców

Dodaj cytat z książki Stare parowozy