Dzieła wybrane, tom 5. Dramaty. Ksiądz Marek, Sen srebrny Salomei, Książę Niezłomny, Fantazy

Juliusz Słowacki Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
83-06-01581-9
Państwowy Instytut Wydawniczy
Juliusz Słowacki mistycyzm romantyzm literatura polska dramat polski
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
83-06-01581-9
Juliusz Słowacki mistycyzm romantyzm literatura polska dramat polski

Napiszę ogólne, za co przepraszam.
Polecam Słowackiego bardzo! Żałuję, że tak mało jest GO w kanonie lektur szkolnych, ale tłumaczę sobie to tym, że jest to pisarz trudny, wymagający odpowiedniego przygotowania.

• Czytane częściowo
  • Biblioteczka Mamy
  • Alina
  • Papier
  • Literatura polska - romantyzm
  • Poezja
więcej mniej

Okładka książki Polska jest mitem. Nowe dramaty Łukasz Pawłowski, Przemysław Pilarski
9,0
Polska jest mi... Łukasz Pawłowski,&n...