Okładka książki Dzieła wybrane, tom 5. Dramaty. Ksiądz Marek, Sen srebrny Salomei, Książę Niezłomny, Fantazy
Juliusz Słowacki Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
utwór dramatyczny (dramat, komedia, tragedia)
Państwowy Instytut Wydawniczy
1987-01-01
1987-01-01
83-06-01581-9
Juliusz Słowacki mistycyzm romantyzm literatura polska dramat polski

Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
Ocena 7,7
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Ułamki Juliusz Słowacki, Adam Wiedemann
Ocena 8,0
Ułamki Juliusz Słowacki, A...
Okładka książki "Raptularz wschodni" Juliusza Słowackiego T. 2, Edycja - komentarz - objaśnienia Damian Kaja, Maria Kalinowska, Urszula Makowska, Zbigniew Przychodniak, Juliusz Słowacki, Marek Troszyński
Ocena 0,0
"Raptularz wsc... Damian Kaja, Maria ...