Kup teraz - 4 oferty w cenie od 9.99 zł do 17.91 zł

powieść
literatura piękna
978-83-931876-8-3
powieść

Mimo, że wszelkie puenty i wnioski są trafne i na czasie, książka pełna jest banałów... Napisana momentami zbyt prostym językiem (czasem z błędami - bohaterowie kilkakrotnie cofali się wstecz). Zdecydowałem się na odsłuchanie audiobooka, bo... był i ze względu na Panią Dereszowską, która sprawdziła się w roli lektora idealnie. Książka ma swoje momenty, ale też spore...

Zmęczyłam tę ksiązkę a może bardziej ona mnie...
Początek fabuły zaczynał się obiecująco-pokazanie świata show-biznesu od drugiej strony-nie tej kolorowej i budzącej zazdrośc ale tej brudnej, pełnej zawiści, pogoni za karierą, sławą itd.
Główne bohaterki są ukazane jako kobiety sukcesu a jednocześnie te, które odczuwają "ciepła głód"
Książka pokazuje jak wygląda takie...

Lekka powieść, z czasem nawet przewidywalna. Mimo wszystko płynnie wplecione niektóre kwestie filozofii egzystencjalnej bliskie każdemu człowiekowi, a przynajmniej każdej kobiecie. Cieszę się, że przesłuchałam tę książkę.

Przyznaję, przesłuchałam audiobook. Nie przeczytałam książki w wersji papierowej. Całe szczęście!!! Tylko dzięki Annie Dereszowskiej i ładnej pogodzie na spacerach podczas, ktorych słuchałam "Ciepła głód" udało mi się dotrwać do końca. Sama historia banalna, ale znośna. Opowiastki z życia współczesnych warszawiaków. Niestety język to jakaś pomyłka. Kiepski dobór słownictwa,...

Wielu z nas pragnie zostać gwiazdą.Muzyki,filmu.Uważamy,pragniemy takiego życia.Blask fleszy,uwielbienie tłumów, mnóstwo forsy.
Czy naprawdę życie w blasku jupiterów jest takie cudowne ?
Katarzyna Błeszczyńska pokazuje,że nie zawsze.
Oto mamy Alicję lat 34 piosenkarkę pop.Jej kariera powoli się kończy, bo i młodsze i ładniejsze pukają do bram sławy.
Pojawia się Andrzej-jej...

Wciągająca pozycja. Wartka, zaskakująca akcja oraz mocno nakreślone postacie. Bardzo dobry opis współczesności i wnikliwa obserwacja środowiska show biznesu. A przede wszystkim świetny romans.

Nie jest to powieść wysokich lotów, ale przyjemnie się czyta. Prosta, przewidywalna fabuła, nieskomplikowane postacie, stereotypowe zachowania i banalne zakończenie. Bardzo współczesna powieść. Dobra obyczajówka dla nie wymagających czytelniczek.

To co spodobało mi się w tej pozycji to ciekawe spojrzenie na polski tzw. show-biznes. Dla laika jest to na pewno nowe spojrzenie na ten temat.
Bohaterów nie polubiłam, ale to i może dobrze bo to dodało książce trochę autentyczności.
Miłość, zdrada, rozczarowanie, walka z własnymi słabościami i ambicjami. I dużo emocji.

właśnie czytałam uszami głosem A. Dereszowskiej. Udała się powieść, nie ma co :)

Przeczytałam 100 stron i uznałam, że dalej szkoda czasu...

• Audiobooki
  • Literatura polska