Burka i Bryś

Eugeniusz Sieczkowski Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza literatura dziecięca
9788320327397
Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
pies psy pieski dla dzieci
literatura dziecięca
9788320327397
pies psy pieski dla dzieci

To jest książka mojej młodzieńczej pasji czytania. Fantastycznie opisane przygody pewnego pieska i dziewczynki. Nie pozbawiona dobrego humoru i co najważniejsza napisana łatwym językiem.

Historia przygarniętej suczki, która okazuje się wyszkolonym psem policyjnym, czyli spełnienie marzeń każdego dziecka w pigułce. Mocno naciągana, ale uroku jej odmówić nie można .

bardzo fajna

• Dzieciństwo