Miasteczko dobrych słów

Okładka książki Miasteczko dobrych słów
Gerald Drews Wydawnictwo: Semen literatura piękna
literatura piękna
365 Gute Worte
Semen
2007-10-30
2007-10-30
978-83-87153-76-2
Agnieszka Haas
złote myśli aforyzmy cytaty poezje

więcej Więcej

Ładne wydanie zebranych myśli. Każdy dzień zawiera inną myśl, cytat, przysłowie, sentencję.
Powiedzenia i mądrości powinniśmy wpleść wpleść w naszą codzienność, zawierają wiele cennych uwag. Myślę, że każdy z nas odnajdzie tu coś dla siebie i pozwoli sobie na chwilę refleksji.

Dodaj cytat z książki Miasteczko dobrych słów