Złapać Greka

literatura piękna
978-83-7506-548-0
wakacje Grecja romans

Fajna lekka ksiazka

Super wciągająca wartka akcja, choć bohaterka momentami jest niekonsekwentna, jak to kobieta ;) Lektura łatwa, ale przyjemna, w sam raz na weekend. Słoneczna Grecja, soczyste oliwki i mnóstwo wina! Niestety są też wiecznie niezadowoleni polscy turyści psujący innym wakacje ;)
Ogólnie polecam :)

Fajna, trochę momentami naciągana ale przyjemnie się czyta

Książkę przeczytałam z polecenia ale muszę przyznać, ze nie lubię romansów. Przeczyłam szybko, szybko zapomnę. Chociaż uczciwie przyznam, że w swojej kategorii nie jest nawet taka bardzo zła.

Ewa wyjeżdża na Kretę, aby zrealizować reklamę. Ma tez nadzieję na cudowne chwile ze swoim chłopakiem. Niestety, okazuje się, że chłopak już na miejscu ma zupełnie inne plany , w dodatku z inną dziewczyną. Ewa ucieka w piękne zakątki wyspy, gdzie poznaje przystojnego właściciela hotelu... Romans, ale piękna Kreta tak mnie zauroczyła, że skusił mnie tytuł.

W swojej kategorii lekkich, obyczajowych książek, ta pozycja zdecydowanie jest bardzo dobra. Przeczytałam ją jednym tchem z uśmiechem nie schodzącym mi z twarzy. Jest to przyjemna lektura, którą czyta się w mgnieniu oka. Opisy greckiego krajobrazu urzekały i miało się nieodparte wrażenie, że widzi się to wszystko na własne oczy. Jak dla mnie książka bardzo sympatyczna...

Bardzo wciągająca książka. Polecam! :)

Książka nie jest zła, ale też nie powala. Do przeczytania w nudną sobotę bądź niedziele. Spodziewałam się więcej.

Gdzie najlepiej (jeśli ma się oczywiście taką możliwość) czytać książki o Krecie – na Krecie rzecz jasna :).

I tak było też w moim przypadku, przeczytałam tą książkę właśnie na tej największej i pięknej greckiej wyspie podczas mojego ostatniego pobytu dokładnie tydzień temu. Miejsca, które są w niej wspomniane poznałam już nieco wcześniej, kiedy po raz pierwszy pojawiłam...

Zaczytałam się i skończyłam jednego dnia ;) Przyjemnie oderwać się od swojej codzienności i odpłynąć w inne egzotyczne miejsce z lekką przygodą w tle. POlecam

• 2015
  • 2014 Rok