Rycerz swojej pani

Christina Dodd Wydawnictwo: BIS Cykl: Rycerz (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Once a knight
Rycerz (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Piotr Maksymowicz
romans rycerz Dood

„Rycerz swojej pani” To książka sklasyfikowana jako romans historyczny.
W moim jednak mniemaniu, znajdziemy w tej historii znacznie więcej elementów „średniowiecznej powieści obyczajowej”, niż jakiegokolwiek romansu. Dodam, że fanką powieści obyczajowych nie jestem, a jednak, mimo wszystko, lektura tej książki i tak sprawiła mi wiele przyjemności.

Kocham czasy...

• Romans Historyczny
  • 2018
  • 2020
  • 2013
  • 2014
  • 2017 przeczytane

Dodaj cytat z książki Rycerz swojej pani