Zwiadowca piekieł

Dean Koontz Wydawnictwo: SFAN-Club Seria: Świat Fantasy [Sfan] fantastyka, fantasy, science fiction
The Haunted Earth
The Haunted Earth
fantastyka, fantasy, science fiction
Świat Fantasy [Sfan]
science fantasy dark fantasy humor

Jeżeli mam ocenić treść „Zwiadowcy piekieł” to jest to bajeczka dla dzieci, wcale nie straszna, średnio interesująca, napisana bez większego napięcia. Postaci są o tyle ciekawe, że nie są nimi ludzie, poza trójką głównych bohaterów. Reszta to stwory nie z tej ziemi. Czyli z mojej opinii wynika, iż książka to nic porywającego. Niby racja, ale lektura sprawiła mi sporo...

Taka sobie rozrywkowa książeczka międzykulturowo-kosmiczno-detektywistyczna.

Może dlatego że to debiut Koontza to książka nieco dziwna. Niby śmiesznie, ale czegoś brakuje. Spodziewałem się czegoś innego.

Całkiem zabawne. Może nie zapadające w pamięć ale rozrywka niewątpliwa. Czytało się fajnie. W sumie autor nawet mnie zaskoczył humorem. Na ogół to ponurak straszny:)

Swietna książka , komediowy horror który wyleczył mnie ze strachów dzieciństwa :)
Rozmowy z NIESRA spowodowały ze mało sie nie posikałem ze śmiechu :)Polecam .

Absolutnie zaskoczył mnie ten tytuł. :)

"Zwiadowca piekieł" to pierwsza książka Koontza, która ukazała się na rynku polskim - dzięki wydawnictwu "Świat Fantasy". Pozycja ta została wydana do użytku wewnątrzklubowego w roku 1986. Na uwagę zasługuje fakt, że wydano ją w bardzo małym nakładzie stu sztuk! Oryginalne wydanie pod tytułem "The haunted earth" pochodzi z roku 1973 i zostało wydane przez "Lancer...

• Dean Koontz
  • Chcę w prezencie
  • PILNE
  • EpuB
  • 2020
  • Pożyczone

Dodaj cytat z książki Zwiadowca piekieł