Konwój Stollenberga

Okładka książki Konwój Stollenberga Brian Callison
Okładka książki Konwój Stollenberga
Brian Callison Wydawnictwo: Amber Seria: Sensacja [Amber] kryminał, sensacja, thriller
Sensacja [Amber]
Stollenberg legacy
Amber
2001-01-01
2001-01-01
Sławomir Kędzierski
powieść

Jedna z największych zagadek II wojny światowej.

W 1945 roku dziewięć niemieckich ciężarówek zmierzających do Bremy zaginęło bez śladu. Ale pozostała legenda o bezcennym skarbie konwoju. Po pięćdziesięciu latach jest wciąż żywa. A dla kapitana żeglugi wielkiej Michaela Kyle’a – śmiertelnie niebezpieczna...

Jedna z największych zagadek II wojny światowej.

Przegadana książka. Główny bohater porusza się po omacku od trupa do trupa... Na końcu zagadka rozwiązuje się sama. Zdecydowanie wolę cykl o cynicznym i bezwzględnym Kapitanie. Kryminały dziejące się na statkach pozostawiam mistrzowi Alistair Maclean -owi. Można przeczytać, a można nie przeczytać. Chyba, że ktoś ceni sobie czas, niech wybierze inne powieści tego typu.

• EpuB
  • E-book niekomerc. PDF, rtf, doc. txt