Drugi krąg mocy

Carlos Castaneda Wydawnictwo: Rebis Cykl: Nauki Dona Juana (tom 5) Seria: Biblioteka Nowej Myśli ezoteryka, senniki, horoskopy
The Second Ring of Power (1977)
2010-01-01
1997-01-01
Wojciech Charchalis
Rebis
szamanizm antropologia
The Second Ring of Power (1977)
Nauki Dona Juana (tom 5)
ezoteryka, senniki, horoskopy
2010-01-01
Wojciech Charchalis
Biblioteka Nowej Myśli
szamanizm antropologia

Czytało się w miarę przyjemnie, jednak to już zupełnie coś innego bez Don Juana. Bez jego nauk to nie to samo. Dla zabicia czasu warto. Najważniejsze tomy z kolekcji już mam.

Ta książka to zbrodnia na narracji. Toporna, nudna do bólu, przedstawiająca wydarzenia bez składu i ładu, jak gdyby autor nie miał pomysłu na wciągnięcie czytelnika w świat mistycznej przemiany, zostawił go więc na pastwę chaotycznych opisów przeplatanych magicznymi epizodami, których relacja pozostawia wiele do życzenia.

Skład książki fatalny. Przebrnięcie przez pierwsze...

• Kindle
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Wydanie papierowe
  • Przeczytane 2017

Dodaj cytat z książki Drugi krąg mocy