Drugi krąg mocy

Okładka książki Drugi krąg mocy
Carlos Castaneda Wydawnictwo: Rebis Cykl: Nauki Dona Juana (tom 5) Seria: Biblioteka Nowej Myśli ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Nauki Dona Juana (tom 5)
Biblioteka Nowej Myśli
The Second Ring of Power (1977)
Rebis
2010-01-01
1997-01-01
Data 1. wydania:
1979-01-01
Wojciech Charchalis
szamanizm antropologia

2048

Czytając przed snem aż miałem halucynacje i omamy słuchowe jak po pejotlu.Zrozumienie świata czarowników nadal mnie przerasta.

Czytało się w miarę przyjemnie, jednak to już zupełnie coś innego bez Don Juana. Bez jego nauk to nie to samo. Dla zabicia czasu warto. Najważniejsze tomy z kolekcji już mam.

Ta książka to zbrodnia na narracji. Toporna, nudna do bólu, przedstawiająca wydarzenia bez składu i ładu, jak gdyby autor nie miał pomysłu na wciągnięcie czytelnika w świat mistycznej przemiany, zostawił go więc na pastwę chaotycznych opisów przeplatanych magicznymi epizodami, których relacja pozostawia wiele do życzenia.
Skład książki fatalny. Przebrnięcie przez pierwsze 100 stron oznacza mękę dla oczu i umysłu.
Jedna jedyna gwiazdka za temat - świetny podkład został niestety odarty z fantazji i kunsztownej oprawy, na jaką bez wątpienia zasługuje.
Polecam fanom opowieści nieprzemyślanych.

Skład książki fatalny. Przebrnięcie przez pierwsze...

Dodaj cytat z książki Drugi krąg mocy