Gwiezdne wojny. Przewodnik encyklopedyczny

Okładka książki Gwiezdne wojny. Przewodnik encyklopedyczny Bill Slavicsek
Okładka książki Gwiezdne wojny. Przewodnik encyklopedyczny
Bill Slavicsek Wydawnictwo: Amber Seria: Star Wars: Gwiezdne wojny fantasy, science fiction
Star Wars: Gwiezdne wojny
A Guide to the Star Wars Universe
Amber
1998-01-01
1998-01-01
Jarosław Kotarski
Gwiezdne wojny star wars

Okładka książki Gamemaster Guide Richard Baker, Bill Slavicsek
Gamemaster Guide Richard Baker, Bill...
Okładka książki d20 Modern. Podręcznik źródłowy Jeff Grubb, Rich Redman, Charles Ryan, Bill Slavicsek
d20 Modern. Po... Jeff Grubb, Rich Re...

Idealna książka a raczej encyklopedia, dla tych którzy chcą wiedzieć jak najwięcej. Znajdą się tam opisy między innymi postaci, miejsc, robotów oraz wiele, wiele innych.

• Fantastyka/ fantasy/ science fiction
  • Gwiezdne wojny