Greg Benage Wydawnictwo: Galakta hobby
978-83-926288-0-4
Robert Rosół, Andrzej Stój, Piotr Brewarczyński, Michał Pater, Karolina Sofulak, Dawid Gniłka, Paweł Królak, Wojciech Gruchała, Mateusz Kominiarczyk
Galakta
Fantasy dark fantasy dungeons and dragons rpg gry fabularne
hobby
978-83-926288-0-4
Fantasy dark fantasy dungeons and dragons rpg gry fabularne

Okładka książki Fate: Core System Leonard Balsera, Brian Engard, Ryan Macklin, Mike Olson
8,5
Fate: Core System Leonard Balsera, Br...
Okładka książki Poza Czasem Marcin Kuczyński, Katarzyna Ruszkowska
8,0
Poza Czasem Marcin Kuczyński, K...
Okładka książki Rodzina Wschodu Justin Achilli, Phil Brucato, Jackie Cassada, Mark Cenczyk, Richard E. Danksy, Robert Hatch, Ian Lemke, Nicky Rea, Ethan Skamp
7,5
Rodzina Wschodu Justin Achilli, Phi...

• Fantastyka
  • RPG