Wypracowanie nadobowiązkowe z Bohumila Hrabala

Rafał Szamburski Wydawnictwo: Kropka literatura piękna
Kropka
literatura piękna
2009-01-01

To jest rzecz absolutnie wspaniała!!!

kiepska. próba naśladowania stylu Hrabala, jakże nieudana i nudna. tytuł jest wybitnie adekwatny do treści, czyta się to jak wypracowanie pięcioklasisty, raz po raz z niedowierzaniem zatrzymując się nad brawurowymi kwiatkami stylistycznymi, które gdyby zdarzały się okazjonalnie byłyby do wybaczenia, jednak autor z hojnością Bolesława III Rozrzutnego sypie nimi w takich...

• Nasze książki

Dodaj cytat z książki Wypracowanie nadobowiązkowe z Bohumila Hrabala