Okładka książki Podręcznik dla aktorów : technika improwizacji dla profesjonalnych aktorów filmowych, teatralnych i telewizyjnych
Stephen Book Wydawnictwo: Wojciech Marzec sztuka
Ewa Spirydowicz, Karolina Kosińska
teatr aktorstwo podręcznik

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Jedna z najgorszych książek jakie miałem w swoich rękach.
Można by przypuszczać, że ma to być książka dla aktorów, która pomoże zgłębić tajniki improwizacji. Tymczasem jest to kulawa instrukcja prowadzenia dziwnych warsztatów dla 40 osobowych grup aktorów. Zdecydowanie odradzam każdemu. Szkoda pieniędzy i czasu na taką literaturę.

Jedna z najgorszych książek jakie miałem w swoich rękach.