Podręcznik dla aktorów : technika improwizacji dla profesjonalnych aktorów filmowych, teatralnych i telewizyjnych

Stephen Book Wydawnictwo: Wojciech Marzec sztuka
Wojciech Marzec
sztuka
Ewa Spirydowicz, Karolina Kosińska
teatr aktorstwo podręcznik

Jedna z najgorszych książek jakie miałem w swoich rękach.
Można by przypuszczać, że ma to być książka dla aktorów, która pomoże zgłębić tajniki improwizacji. Tymczasem jest to kulawa instrukcja prowadzenia dziwnych warsztatów dla 40 osobowych grup aktorów. Zdecydowanie odradzam każdemu. Szkoda pieniędzy i czasu na taką literaturę.

• Chcę w prezencie
  • Old vibes