Szedł Czarodziej cz.1

Krajowa Agencja Wydawnicza
dla dzieci czarodzieje wędrówka wiersze
literatura dziecięca
dla dzieci czarodzieje wędrówka wiersze

Książka "Szedł Czarodziej" powstała w czasach Jaruzelskiego, więc w czasach niedoboru wszystkiego. I po tej książce też to bardzo widać. Jest to mieszanina wierszyków, fraszek, ale i poematów. Mix wszystkiego, co udało się znaleźć. Grupą docelową miały być z pewnością dzieci, ale mamy tu utwory, których dzieci na pewno nie zrozumieją. Np. o alkoholu czy o zakończeniu wojny....

• Poezja
  • Półka Agnieszki