Słynne kobiety: od królowej Hatszepsut do księżnej Diany

biografia, autobiografia, pamiętnik
83-7311-324-X
Sylwia Foryś-Majewska
kobiety sławne biografie

Chciałam wystawić tej książce słabszą ocenę, ale właściwie dlaczego? Jest przecież dokładnie tym co pisze z tyłu okładki, albumem z życiorysami niezwykłych kobiet. Nie wszystkie sylwetki zaciekawiły mnie tak samo,ale i nie na w tym nic dziwnego. Kilka kobiet zainspirowało mnie na nowo, o kilku nie mialam wcześniej pojęcia. Podsumowując pozycja na plus, choć raczej do...

Pozycja przeznaczona dla bardzo szerokiego grona czytelniczek i czytelników. Może być.

Szczerze mówiąc, spodziewałam się czegoś innego. Jednak nie mówię, że książka jest zła. Może być, ale szału nie ma;)

• 2016
  • 1. Filia 10