Tylko z tobą

Okładka książki Tylko z tobą Janelle Taylor
Okładka książki Tylko z tobą
Janelle Taylor Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań literatura obyczajowa, romans
Wszystko dla Pań
Not without you
Amber
2001-03-01
2001-03-01
Agata Kowalczyk
thriller romantyczny

książka naprawdę super :-)

książka naprawdę super :-)

To była pierwsza książka tej pisarki, którą przeczytałam. Oczywiście, wiedziałam, że jest taka pisarka, ale nigdy nie sięgnęłam po jej twórczość. I postanowiłam to zmienić.
Historia opowiada o małżeństwie Kelsey i Jarreda - trochę za bardzo nieudanym. Minęło trzy lata odkąd Kelsey się wyprowadziła od męża - i tak oto - po trzech latach znów się do niego wprowadza.
Kelsey wie doskonale co może się stać kiedy wróci mężowi pamięć. Obawia się, że będzie nieczuły i przestanie się nią interesować.
Z kolei Jarred szczęśliwym zbiegiem wypadku zakochuje się od nowa w swojej żonie i wie, że tylko jej może zaufać...
Wypadek, który przeżył Jarred okazuje się nie być wypadkiem. A przynajmniej nie takim nieplanowanym.
Powoli bohater przypomina sobie wszystko, a kiedy nie mógł pracować wysłał do biura Kelsey. A potem okazuje się, że i tam jest coś nie tak.
Nie jest tajemnicą, że ktoś sprzedaje informacje firmy Jarreda konkurencyjnej firmie. Praktycznie wszyscy obstawiają Kelsey - z powodu tego, że pracowała u Trevora. Wkrótce wychodzi na jaw, kto tak naprawdę jest szpiegiem...
Książka mnie nie zawiodła. Przedstawiona tu została odradzająca się miłość, skrywana latami nienawiść i tragedia, dzięki której bohaterowie dostali drugą szansę. Jeśli chodzi o panią Taylor, to mnie nie zawiodła - jeśli wszystkie książki są takie ciekawe, sięgnę z przyjemnością po następną pozycję.

Kelsey...

Ciekawa fabuła. Lubię tą książkę i uważam, że jest świetna. Polecam.

Ciekawa fabuła. Lubię tą książkę i uważam, że jest świetna. Polecam.

Do około 90 strony się nudziłam, dopiero potem - jak dla mnie coś zaczęło się dziać. Potem jak już akcja się rozkręciła to czytałam w napięciu. Ciekawie wymyślona historia, trochę miłości, seksu, intryg i chwil kiedy po ciele "przebiegają ciary". Polecam

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Romans
  • Janelle Taylor
  • Kryminał
  • 2018 inwentaryzacja

Dodaj cytat z książki Tylko z tobą